freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری "دی اسپورت "عباس سیمکانی سرمربی تیم سپهر  نقش جهان اصفهان  در گفتگو اختصاصی با خبرنگار "دی اسپورت" در خصوص دیدار تیمش برابر تیم کیمیا فرایند تهران گفت :در روزی که باید می بردیم حواشی ایجاد شده از سوی تیم تهرانی مانع این امر شد و به یک امتیاز بسنده کردیم.

وی در ادامه گفت : در حالی تا دقیقه 88 از تیم کیمیا فرایند جلو بودیم ناگهان سرمربی تیم مهمان وارد میدان شدند و با ایجاد حاشیه باعث توقف مسابقه شدند ،بعد از آن بازیکنان ذخیره این تیم نیز همانند سرمربی تیم خود وارد زمین شدند و تمرکز بازیکنان ما را کاملا بهم زدند .

سیمکانی در ادامه گفت : جهانبخش جعفری سرمربی تیم کیمیا به سمت من آمد و اعلام کرد که بازیکن تیم شما به من توهین کرده است ،البته بعد از بازی من از این بازیکن خودم سوال کردم و او این مسئله را کاملا تکذیب کرد و قسم می خورد که من چیزی نگفتم.

سرمربی نقش جهان تصریح کرد :اگر بازیکن ذخیره ما بی تجربگی نمی کرد و جواب آنها را نمی داد مطمئن باشید این تیم تا صبح به ما گل نمی زد و همین تنش به وجود امده باعث شد که تمرکز تیمی ما به هم بریزد و به راحتی در روزی که باید می بریدم ،دو امتیاز با ارزش را از دست دادیم.

وی در پایان گفت :یکی از بازیکنان کیمیا که شماره پیراهن آن را میدانم در پایان مسابقه برای مجموعه تیم ما خط و نشان کشید و گفت در بازی برگشت به حساب شما خواهیم رسید.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰:۱۲:۴۴ دیده شده : ۷۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۴۸
  • تعداد حاضران : ۲۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها