freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در واکنش به اظهارات غیراخلاقی میلیاردر آمریکایی مطرح می‌شود:

نماینده حوزه انتخابیه سوم «یوتا» در واکنش به اظهارات شرم‌آور نامزد جمهوری‌خواه انتخابات آمریکا، حمایت خود از وی را سلب کرد.

جیسون چفز: دیگر از ترامپ حمایت نمی‌کنم
به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از فاکس، «جیسون چفز،» نماینده حوزه انتخابیه سوم «یوتا» از حزب جمهوری‌خواه، در واکنش به اظهارات غیر اخلاقی «دونالد ترامپ،» نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در ویدیوی جنجالی اخیرش، اعلام کرد از این پس از ترامپ حمایت نمی‌کند.

چفز که در شبکه «فاکس13 نیوز» حاضر شد در این خصوص گفت: «من دیگه نیستم. من دیگر نمی‌توانم این شخص را به عنوان رئیس‌جمهور تحسین کنم. این زشت‌ترین و منزجرکنند ترین حرف‌هایی است که می‌توان تصور کرد.»

چفز اعلام کرد مطمئن نیست به چه کسی رأی می‌دهد؛ اما بی تردید به «هیلاری کلینتون،» رقیب ترامپ از حزب دموکرت رأی نمی‌دهد.

چفز در واکنش به عذرخواهی ترامپ گفت: «به نظرم پیام دونالد ترامپ، پیام خوبی است. اما عذرخواهی ترامپ به دلیل رفتار ناشایستش نبوده، بلکه به دلیل گیر افتادن در این موقعیت بوده است. چرا باید این رفتار را تحمل کنیم؟ موضوع ریاست‌جمهوری آمریکا است. من نمی‌توانم این کار را انجام دهم.»

دونالد ترامپ در سال 2005 میلادی سخنان ناشایستی را درباره زنان بر زبان آورده که هم‌اکنون انتشار آن در ویدیوی مذکور اعتراضات گسترده‌ای را به همراه داشته است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۱۰:۵۳ دیده شده : ۶۲بار نویسنده : admin

دیگر آزاری دیگر آزاری چیست دیگر آزاری در کودکان ديگر آزاري بیماری دیگر آزاری اختلال دیگر آزاری بیماری روانی دیگر آزاری درمان دیگر آزاری علایم دیگر آزاری خودآزاری و دیگر آزاری دیگر از سقف زمانه دیگر از سقف زمانه آفتابی برنمیتابد مرا ديگر از سقف زمانه آفتابي بر نمي تابد دیگر از سقف زمانه آکورد ديگر از سقف زمانه دانلود دیگر از سقف زمانه متن آهنگ دیگر از سقف زمانه فرامرز اصلانی دیگر از ما یادی نکنی دیگر از ما یادی نکنی بنان دیگر ازما یادی نکنی یادی از ناشادی نکنی دانلود دیگر از ما یادی نکنی بنان دیگر ازدواج نخواهم کرد دیگر از این همه سلام ضبط شده دیگر از این همه سلام دیگر از هرچه هست بیزارم دیگر از هرچه هست بیزارم مثل ابر بهار می بارم دیگر از تو بانگ طرب دیگر از تو بانگ طرب کی برخیزد نیمه شب دانلود آهنگ دیگر از تو بانگ طرب دیگر از من یادی نکنی دیگر ازما یادی نکنی بنان دیگر ازما یادی نکنی بنان دانلود نمیکنم آشتی جای آشتی نذاشتی جیسون چفز: دیگر از ترامپ حمایت نمی‌کنم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۸۲
  • تعداد حاضران : ۱۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها