freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نتایج نظرسنجی‌های رویترز، فاکس نیوز و دانشگاه کوینیپیاک حاکی از برتری 2 تا 5 درصدی نامزد دموکرات‌هاست.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز،‌ بر اساس آخرین نظرسنجی انتخاباتی صورت گرفته، هیلاری کلینتون – نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا – همانند هفته‌های گذشته با اختلاف 5 درصد جلوتر از دونالد ترامپ – رقیب جمهوری‌خواه خود – قرار دارد. 

در این نظرسنجی ملی که از سوی خبرگزاری رویترز و موسسه ایپسوس صورت گرفته است و نتایج آن روز گذشته (جمعه) منتشر شد، 43 درصد از رای‌دهندگان آمریکایی در بازه زمانی 30 سپتامبر تا 6 اکتبر (نهم تا پانزدهم مهرماه) اعلام کردند در انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو به نامزد دموکرات‌ها رای خواهند داد؛ در حالیکه این رقم در مورد نامزد جمهوری‌خواهان 38 درصد برآورد شد.

کلینتون از آغاز ماه سپتامبر (11 شهریور) در تمامی نظرسنجی‌های هفتگی بین 4 تا 6 درصد جلوتر از ترامپ بوده است. نامزد جمهوری‌خواهان در نظرسنجی‌های ماه گذشته در حال کم کردن فاصله خود با نامزد دموکرات‌ها بود، اما مناظره انتخاباتی اخیر و گزارشی که متعاقب آن در نیویورک تایمز در مورد سوابق مالیاتی ترامپ منتشر شد، باعث شد کلینتون بتواند فاصله حدوداً 5 درصدی خود را با او حفظ کند.

در حالیکه نظرسنجی رویترز حاکی از اختلاف 5 درصدی کلینتون با ترامپ است، شبکه تلویزیونی فاکس نیوز روز گذشته (جمعه)‌ با انتشار نتایج نظرسنجی اختصاصی خود، برتری کلینتون مقابل ترامپ را در آمریکا با دو اختلاف امتیاز، 44 به 42 درصد عنوان کرد. فاکس نیوز گزارش داد در نظرسنجی قبلی آن، کلینتون و ترامپ به ترتیب از 43 و40 درصد حمایت در بین رای‌دهندگان آمریکایی برخوردار بودند. 

با این وجود، وبسایت پولیتیکو نیز روز گذشته با انتشار نتایج نظرسنجی دانشگاه کوینیپیاک آمریکا، فاصله 5 درصدی میان کلینتون و ترامپ را در فاصله یکماه مانده به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نوامبر تایید کرد. طبق این نظرسنجی، که طی هفته گذشته انجام شده است، کلینتون در انتخابات آتی می‌تواند رای 45 درصد از واجدین شرایط شرکت در انتخابات را کسب کند. این در حالیست که حمایت از ترامپ در این نظرسنجی 40 درصد برآورد شده است.

انتهای پیام /

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۳۵:۱۲ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin

نتایج آخرین قرعه کشی چای دبش نتایج آخرین قرعه کشی چای دبش تیر 95 نتیجه اخرین قرعه کشی چای دبش نتایج آخرین مرحله قرعه کشی چای دبش جدیدترین نتایج قرعه کشی چای دبش اعلام آخرین نتایج قرعه کشی چای دبش نتایج آخرین قرعه کشی اول مارکت نتایج آخرین آزمون سنجش نتایج آخرین آزمون آزمایشی سنجش نتایج آخرین قرعه کشی برنج محسن نتیجه آخرین قرعه کشی برنج محسن نتایج اخرین دوره قرعه کشی برنج محسن نتایج آخرین روز المپیک نتایج آخرین روز المپیک ریو نتایج آخرین قرعه کشی هوم کر نتایج آخرین قرعه کشی دورهمی نتایج آخرین قرعه کشی محسن نتیجه آخرین قرعه کشی محسن نتایج آخرین قرعه کشی چای محسن نتایج اخرین قرعه کشی محصولات محسن نتیجه آخرین قرعه کشی چای محسن آخرين نتيجه قرعه كشي چاي محسن نتایج آخرین مرحله قرعه کشی چای محسن آخرين نتايج قرعه كشي چاي محسن نتایج آخرین نظرسنجی انتخابات آمریکا ترامپ جلوتر است یا کلینتون است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم نتایج آخرین نظرسنجی‌های انتخاباتی آمریکا: کلینتون همچنان از ترامپ جلوتر است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۱۵
  • تعداد حاضران : ۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها