freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال که از درخشش در دیدار برابر آندورا خوشحال است اظهار کرد بازیکن مهمی برای تیمش به شمار می‌رود.

 به نقل از آبولا، تیم ملی فوتبال پرتغال در دیدار دوم خود در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه جشنواره گل به راه انداخت و با 6 گل آندورا را در هم کوبید. ستاره پرتغال در این دیدار کریستیانو رونالدو بود که توانست چهار گل بزند.

او بعد از بازی گفت: همیشه زدن گل نخست برابر تیمی که بازی دفاعی و بسته انجام می دهد بسیار سخت است. تنها در پنج دقیقه نخست، دو گل به ثمر رساندیم و این کار ما را بسیار راحت کرد. برابر سوییس شکست خوردیم. بعد از آن به دنبال جبران بودیم و خوشبختانه توانستیم یک پیروزی خوب را به دست آوریم.

تیم ملی فوتبال پرتغال در هفته نخست با دو گل برابر سوییس تن به شکست داده بود. در آن دیدار رونالدو نتوانست به خاطر آسیب دیدگی تیمش را همراهی کند.

رونالدو ادامه داد: می خواهم از سرمربی تیم که قبل از بازی به ستایش از من پرداخت تشکر کنم. می دانم بازیکن مهمی هستم. دیگر بازیکنان هم مهم هستند و ما یک تیم خوب به شمار می آییم. می خواهیم به جام جهانی راه پیدا کنیم. بسیار خوشحالم که بعد از رهایی از آسیب دیدگی، توانستم چهار گل به ثمر برسانم. تلاش می‌کنیم خیلی زود مسافر جام جهانی بشویم.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۴۸:۵۹ دیده شده : ۶۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۳
  • تعداد حاضران : ۱۲۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها