freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ویکیلیکس با هک ایمیل‌های "هیلاری کلینتون" بخشی از سخنرانی‌های خصوصی وی را افشا کرده است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ شبکه ای‌بی‌سی نیوز در گزارشی به افشای جزئیات سخنرانی‌های خصوصی "هیلاری کلینتون،" نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، پرداخت که پشت درهای بسته ایراد شده بودند. سخنرانی‌های افشا شده اغلب به یک سال پیش از آغاز رقابت‌های انتخاباتی مربوط می‌شوند و حتی زمانیکه از کلینتون خواسته شده بود متن سخنرانی‌ها را منتشر کند، وی امتناع ورزیده بود.

کلینتون با بانکداران بزرگ پشت درهای بسته جلسه‌ای ترتیب داده و برای آنها سخنرانی کرده بود. وی در سخنرانی مذکور اعلام کرد از "تجارت آزاد و مرزهای باز" حمایت می‌کند و معتقد است مدیران وال استریت در بهترین جایگاه برای ایجاد اصلاحات در نظام مالی آمریکا هستند.

افشای متن سخنرانی کلینتون نتیجه یکی دیگر از هک اطلاعات ایمیل وی است که گفته می‌شود از جانب روس‌ها و برای ایجاد اختلال در روند انتخابات ریاست جمهوری 8 نوامبر صورت گرفته است. کلینتون بابت این سخنرانی‌های خصوصی مجموعا 26.1 میلیون دلار پول دریافت کرده است. "برنی سندرز،" رقیب دموکرات کلینتون در مرحله مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری، بارها از وی درخواست کرده بود متن این سخنرانی‌ها را که پشت درهای بسته انجام داده است منتشر کند؛ اما کلینتون هیچگاه زیر بار نرفت.

ایمیل‌های هک شده کلینتون شامل تبادلات اطلاعاتی وی با کمپین انتخاباتی‌اش به ویژه با "جان پادستا،" رئیس این کمپین، می‌شود. ویکیلیکس این اطلاعات را با هک کردن ایمیل‌های رئیس ستاد انتخاباتی هیلاری کلینتون به دست آورده است. ستاد انتخاباتی کلینتون هنوز صحت این ایمیل‌ها را رد یا تایید نکرده؛ اما "جولیان آسانژ،" موسس ویکیلیکس، را به تلاش برای تخریب هیلاری کلینتون متهم نموده است.

ویکیلیکس حدود 2 هزار ایمیل پودستا را منتشر کرده است که پیغام‌های او از چند سال پیش تا همین یک ماه گذشته را دربر می‌گیرد.

در میان ایمیل‌های افشا شده می‌توان بخش‌هایی از سخنرانی کلینتون در سال‌های 2013 و 2014 را نیز مشاهده کرد. اینطور به نظر می‌رسد که اطلاعاتی از سخرانی‌های کلینتون مورد سرقت قرار گرفته است که می‌تواند بطور بالقوه برای مبارزات انتخاباتی وی یک تهدید جدی به حساب آید.

بر اساس ایمیل‌های افشا شده در ویکیلیکس، کلینتون در سخنرانی در جمع سران بانک Goldman Sachs  در اکتبر سال 2013 از تبعیض قائل شدن بر ضد افراد موفق در واشنگتن که باعث می شود آنها نتوانند ثروتشان را حفظ کنند، انتقاد کرده است. البته برخی حاضران در این سخنرانی ادعای کلینتون در این زمینه که با حضور در واشینگتن و تصدی پست های سیاسی نتوانسته به اندازه کافی پول و ثروت جمع کند را رد کرده‌اند.

کلینتون در بخشی از سخنرانی مذکور از دخالت بیشتر وال استریت در سیاست گذاری‌های اقتصادی به منظور جلوگیری از تکرار رویدادهایی مانند بحران مالی و اقتصادی سال 2008 دفاع کرده است. این در حالی است که افرادی مانند برنی سندرز، عملکرد سراسر حرص و طمع وال استریت را عامل وقوع این بحران دانسته و خواستار برخورد با عوامل این بحران در وال استریت بودند.

وی در یک سخنرانی در جمع مدیران بانک Banco Itaú هم مواضعی در حمایت از تجارت آزاد فرامرزی گرفته، این در حالی است که وی بعدها با طرح همین ایده از سوی "باراک اوباما" مخالفت کرد. به هر حال باید منتظر ماند و دید این افشاگری ها چه تاثیری بر پایگاه رای هیلاری کلینتون خواهد گذاشت.

اسناد افشا شده نشان می‌دهد هیلاری کلینتون پس از استعفا از وزارت خارجه آمریکا به سخنرانی های متعددی در جمع شرکت های امنیتی، بانک ها و دیگر نهادهای مالی پرداخته و بابت هر سخنرانی 225 هزار دلار دریافت می‌کرده است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۲:۳۳ دیده شده : ۹۳بار نویسنده : admin

ایبیسی نیوز دردسر جدید اشکان دژاگه دردسر جدید مهران مدیری دردسر جدید بهرام رادان دردسر جدید جاستین بیبر دردسر جدید بابک زنجانی اهنگ جدید دردسرهای عظیم اهنگ جدید دردسر دانلود آهنگ جدید دردسرهای عظیم آهنگ جدید سریال دردسرهای عظیم آهنگ جدید میثم ابراهیمی دردسرهای عظیم دانلود آهنگ جدید سریال دردسرهای عظیم دانلود آهنگ جدید فیلم دردسرهای عظیم دانلود آهنگ جدید تیتراژ دردسرهای عظیم دانلود اهنگ جدید سریال دردسر عظیم دانلود اهنگ جدید دردسر البوم جدید دردسر دانلود البوم جدید دردسر دانلود آلبوم جدید آرش دردسر اهنگ جدید دردسر های عظیم آهنگ جدید میثم ابراهیمی دردسر های عظیم دانلود اهنگ جدید سریال دردسر های عظیم دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی تیتراژ دردسر های عظیم دانلود آهنگ جدید دردسر های عظیم آهنگ جدید سریال دردسر های عظیم دانلود آهنگ جدید فیلم دردسر های عظیم آهنگ جدید میثم ابراهیمی تیتراژ دردسر های عظیم اهنگ جدید میثم ابراهیمی در دردسر های عظیم دانلود آهنگ جدید تیتراژ دردسر های عظیم سری جدید دردسر های عظیم سری جدید سریال دردسر های عظیم کلینتون بهتر است یا ترامپ هیلاری کلینتون به انگلیسی دلیل هک شدن تلگرام دلیل هک تلگرام دلیل هک شدن وای فای دلیل هک شدن اینستاگرام دلیل هک شدن ایمیل علت هک شدن ایمیل دلیل هک شدن تانگو علت هک شدن تانگو علت هک شدن در تانگو دلیل هک شدن فیس نما دلیل هک شدن علت هک شدن ای‌بی‌سی نیوز: دردسر جدید کلینتون به دلیل هک سخنرانی‌های خصوصی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۹
  • تعداد حاضران : ۲۳۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها