freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


محمد علی رمضانیان، دروازه بان تیم فوتبال پارس جنوبی جم، که از نتیجه به دست آمده مقابل مس کرمان بسیار ناراحت بود، در خصوص بازی به خبرنگار "دی اسپورت" گفت: دونیمه متفاوت داشتیم. در نیمه اول دور از انتظار ظاهر شدیم و نتوانستیم بازی همیشگی مان را انجام دهیم. اما در نیمه دوم با صحبت هایی که مربیان در بین دونیمه انجام دادند بهتر شدیم و توانستیم سوار بر بازی شویم. متاسفانه برخلاف جریان بازی داور مسابقه به اشتباه توپی که از خط دروازه عبور نکرده بود را با تصمیم کمک داور گل اعلام کرد.
وی ادامه داد: بعد از بازی چندین بار صحنه گل مس کرمان را دیدیم که هنوز هم به صراحت می گویم توپ از خط عبور نکرده بود. نمیدانم چطور داوران می توانند به این راحتی یک صحنه را به اشتباه گل اعلام کنند!محمد علی رمضانیان + تیم فوتبال پارس جنوبی جم

رمضانیان، در خصوص سومین شکست متوالی تیم پارس جنوبی و قطع شدن روند کلین شیت هایش تصریح کرد: مهم تر از کلین شیت های من پیروزی تیم مان است. از روند کنونی همه ی ما بسیار ناراحت هستیم و امیدوارم در دیدار هفته آینده برابر راه آهن که میزبان هم هستیم با کمک هواداران پرشورمان بتوانیم به روند ناکامی های مان پایان دهیم و با پیروزی در این بازی دوباره به بالای جدول بازگردیم.
در پایان دروازه بان جوان و آینده دار، پارس جنوبی، خاطرنشان کرد: از اول فصل به خودم قول داده بودم که در هر بازی تمام تلاشم را برای بسته نگه داشتن دروازه ام انجام دهم. خدا را شکر 6 بازی ابتدایی فصل موفق به این امر شدم و قول می دهم از این هفته مجدد به روند کلین شیت هایم ادامه دهم و با بسته نگه داشتن دروازه زمینه را برای امتیاز گیری تیم مان فراهم کنم. تیم پارس جنوبی، با داشتن کادر فنی و مدیریت قوی و کاربلد،  پتانسیل صعود به لیگ برتر را دارد و امیدواریم در پایان فصل به این مهم دست پیدا کنیم.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴:۶ دیده شده : ۴۷بار نویسنده : admin

هدایت به بالای صفحه هدایت به بالای صفحه وبلاگ هدایت به بالای صفحه برای وبلاگ هدایت به بالای صفحه عاشقانه کد هدایت به بالای صفحه ابزار هدایت به بالای صفحه کد هدایت به بالای صفحه وبلاگ کد هدایت به بالای صفحه عاشقانه ابزار هدایت به بالای صفحه وبلاگ کد هدایت به بالای صفحه برای بلاگفا پرش به بالای صفحه پرش به بالای صفحه عاشقانه ابزار پرش به بالای صفحه عاشقانه رفتن به بالای صفحه کد پرش به بالای صفحه کد پرش به بالای صفحه برای وبلاگ کد پرش به بالای صفحه وبلاگ ابزار پرش به بالای صفحه کد پرش به بالای صفحه برای بلاگفا ابزار پرش به بالاي صفحه ضربه به بالای سر عوارض ضربه به بالای سر هدایت به بالای دخترونه کد هدایت به بالای دخترانه هدایت به بالای دخترانه کد هدایت به بالای دخترونه کد هدایت به بالای صفحه دخترونه کد هدایت به بالای صفحه دخترونه برای وبلاگ رفتن به بالای صفحه در تلگرام رفتن به بالای صفحه در وردپرس کد رفتن به بالای صفحه برای وبلاگ کد رفتن به بالای صفحه کد رفتن به بالای صفحه وبلاگ ابزار رفتن به بالای صفحه کد رفتن به بالای صفحه Html کد هدایت به بالای صفحه برای وبلاگ کد هدایت به بالای صفحه دخترانه کد هدایت به بالای صفحه فانتزی کد هدایت به بالای صفحه بلاگفا کد هدایت به بالای صفحه دخترانه برای وبلاگ ضربه به بالای چشم کدپرش به بالای صفحه ضربه به بالای زانو هدایت به بالای عاشقانه کد هدایت به بالا عاشقانه ابزار هدایت به بالا عاشقانه ابزار هدایت به بالای صفحه عاشقانه هدایت به بالا عاشقانه هدایت به بالا عاشقانه برای وبلاگ کد هدایت به بالای عاشقانه کد هدایت به بالای عاشقانه برای وبلاگ شیعه گردیم همه شیعه گردیم که ما شیعه گردیم رمضانیان: دوباره به بالای جدول برمی گردیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۹۶
  • تعداد حاضران : ۲۴۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها